Будни граждани от столичния квартал "Люлин" сигнализират за проблем в девети микрорайон. Във Фейсбук хората пишат, че на светофара на ул. "Асен Николаев" и ул. "Търново" има счупени предпазни колчета. Притеснява ги факта, че на това място чакат много хора. Проблемът е решен частично, защото две от счупените колчета са подменени с нови, но третото не е забелязано.
Ето как ядосан господин коментира, случващото се в столичния квартал "Люлин":
"Силно се надявам да е с някаква цел, въпреки че абсолютно недоумявам как ще дойдеш да сложиш две колчета, а третото ще оставиш с определена цел. Просто исках да информирам за развитието на проблема. Третото колче беше съборено преди другите две.", пише господин Сеизов.
В дискусията се включва дама, която също разсъждава над проблема:
"Поне са махнали тези железа, че бяха предпоставка и за спъване. Третото колче, може би, заради наклона за инвалидни и други колички, но по принцип си имаше място и преди.", пише жената.
Зареждане ...


10:04 / 08.11.2021
321




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.