Два автомобила са катастрофирали пред Централни гробища в София. Това видя "Фокус" от публикации в социалните мрежи.
От кадрите става ясно, че в ПТП-то е участвала и цивилна патрулка. Очевидци съобщават, че на място се е образувала и тапа.
На място има екипи на "Пътна полиция" и линейка.
Зареждане ...


13:28 / 14.06.2024
1538





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.