Денонощен педиатричен кабинет ще има в столичната МБАЛ "Княгиня Клементина" (бивша Пета градска). Това решиха общинските съветници от Постоянната комисия по здравеопазване и социални дейности към Столичния общински съвет (СОС) по време на днешното заседание, предаде репортер на "Фокус".
Комисията ще изготви доклад до СОС с всички детайли, съпътстващи осъществяването на проекта.
Комисията даде съгласие и за увеличаване на капитала на ДКЦ XI чрез непарична вноска.
Зареждане ...


16:28 / 26.03.2025
1084




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.