Денят в столицата започна със задръстване на възлово кръстовище в града, научи Sofia24.bg.
Жена сподели с социалните мрежи, че задръстването е на кръстовището на бул. "Г.М. Димитров" и бул. "Климент Охридски", точно до една от натоварените метростанции в София.
Жената обяснява, че причината за адското задръстване е катастрофа между три автомобила, а задръстването продължава до хотел "Вега".
"Започнаха да пишат протоколи по средата на пътя", добавя очевидката.
Зареждане ...


09:53 / 25.06.2024
2141




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.