Катастрофа на АМ "Тракия", в района на Ихтиман, затвори движението в посока София. За това сигнализира потребител на социалната мрежа Фейсбук. 

По информация от коментарите под поста, Sofia24.bg научи, че колите изчакват на място, а на снимката се вижда, че колоната километрична.

Пострадалият е дипломат, приет е в Спешното отделение на столичната болница "Св. Анна". Това съобщават от лечебното заведение. Мъжът е с тежка фрактура. Извършва се допълнителна диагностика на пациента.

Катастрофата е станала около 12 часа на разклона за Веринско, на 32 км. Дипломатът е турски гражданин.