В детска градина № 90 "Веса Паспалеева" заместник-кметът на София по екология Десислава Билева ще даде началото на инициативата "Моето зелено училище, зелена детска градина“, съобщиха от Столичната община.
Планирано е засаждане на 500 броя фиданки в над 20 училища общо.
В инициативата ще се включи и олимпийската шампионка Стойка Кръстева и кметът на район "Надежда“ инж. Димитър Димов.
За четвърта поредна година Столична община извършва засаждане на фиданки в училища и детски градини.
Зареждане ...


09:03 / 22.10.2021
486




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.