Прокуратурата привлече към наказателна отговорност двама мъже за кражба на кола в София, съобщиха от обвинението.
На 12 декември, обвиняемите са откраднали автомобил от жена. По случая е образувано досъдебно производство.
За това престъпление се предвижда "лишаване от свобода“ от 1 до 8 години.
Двамата обвиняеми са осъждани. Предвид опасността да се укрият, прокурор е постановил задържането им за срок до 72 часа.
Зареждане ...


10:40 / 15.12.2021
452





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.