Над 50 души от столичния район "Студентски" извършиха почистване на терени около Земния дворец, дерето в близост до парк "Въртопо“ и прилежащи площи на ул. "Едуард Генов“.

Съдействие и координация за осъществяване на инициативата оказаха инспекторите от район "Студентски“. 

Доброволците получиха чували и ръкавици, както и инструкции къде да оставят събраните отпадъци, за да бъдат извозени до определените за целта места.