Прокуратурата внесе обвинителен акт в съда срещу 37-годишен мъж, шофирал след употреба на наркотици в София, съобщиха от обвинението.
На 18 август обвиняемият управлявал автомобил по ул. "Гурко", когато бил спрян за полицейска проверка.
Полицаите го тествали с "Drug test 5000", който отчел, че той е шофирал под въздействие на амфетамин и метамфетамин.
Обвиняемият бил съпроводен до болница, където отказал да даде кръв и урина за изследване.
По случая е образувано досъдебно производство. В хода на разследването са направени експертизи и са разпитани свидетели. Обвиняемият е осъждан.
Зареждане ...


14:41 / 04.11.2021
533





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.