Започнахме изграждането на канализация в карето между улиците "Николай Хрелков“, "Лотос“ и "Еделвайс“  в кв. "Горна Баня“, каза зам-кметът на София Ангел Джоргов. С изграждането на канализацията се решава един от сериозните проблеми на живущите в тази част на кв.  "Горна Баня“, защото ще даде възможност за включване  на жилищните блокове, намиращи се в карето и за отводняването на територията.   

Дължината на новоизграждащата се канализационна мрежа е 245 метра,  а на новоизграждащата се водопроводна мрежа е 213 м.  Средствата са осигурени от бюджета на Столичната община.  Изпълнител на строително-монтажните работи е  Гелак“ ООД , строителният надзор се извършва от "Софинвест“ ЕООД.