Дърво падна върху движещ се автомобил на бул. "Черни връх" в кв. "Лозенец" в София. Инцидентът е от 11 март, а видеото е споделено в социалните мрежи.
От столичния район "Лозенец" заявиха за bTV, че след инцидента са получили сигнал чрез Контактния център на Столична община (CallSofia). Оттам казват, че имотът е частна собственост и не се поддържа от район "Лозенец“ или Столична община.
"Преди инцидента не сме получавали сигнали, че дървото е опасно и трябва да бъде премахнато. В случаите, когато получим такъв тип сигнали, обикновено изпращаме предписание към собствениците да предприемат необходимите мерки за обезопасяването му", посочват още от район "Лозенец".
Зареждане ...


16:14 / 14.03.2025
1068






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.