Двама души са пострадали и са откарани в болница след тежка катастрофа между два автомобила в София снощи около 3.00 часа, съобщиха за Sofia24.bg от пресцентъра на СДВР. Катастрофата е станала на столичната ул. "Козлодуй“.

Единият от водачите е напуснал местопроизшествието и се издирва от полицията.

Причините за катастрофата се изясняват.