Навръх празника на любовта и виното двама мъже се сбиха на Ботевградско шосе в столицата. За ръкопашния бой съобщава очевидец в групата "Катастрофи в София“ във Facebook.
Случката се е разиграла точно срещу караулката, а в групата е публикувана и снимка. Не е ясно какво точно е довело до скандала.
"14 февруари по улиците на София е екшън. Тези са на принципа бий, за да те уважават!", написа друг мъж, в коментарите под снимката.
Зареждане ...


14:13 / 14.02.2025
959






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.