Столичната дирекция на МВР реагира светкавично след излъчване на клип с пътни нарушители в София, предаде NOVA. Полицията глобила двамата шофьори.
Кадрите са заснети на емблематичното и оживено кръстовище на Орлов мост. В тях се вижда как в 19 часа и 23 минути на 18 май две коли се състезават.
Нарушителите били установени и глобени още на следващия ден, твърдят от СДВР.
Зареждане ...


15:20 / 21.05.2025
919




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.