Втора катастрофа в рамките на ден в района "Орлов мост" в София. Две коли са се ударили, като едната се е врязала в пилоните, видя "Фокус" във Фейсбук.
На място има екипи на полицията. Освен тежките материални щети, няма информация за пострадали.
Припомняме, че рано тази сутрин две коли също се удариха челно на Орлов мост. Пострадалите бяха прегледани от екипа на Спешна помощ
Зареждане ...


14:24 / 26.01.2025
1310







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.