На Бабинден в родилното отделение на столичната болница "Св. Анна“ проплакаха две момченца, съобщават от лечебното заведение.
Едното момченце е с перфектни мерки 3200 грама и 51 сантиметра, а другото е 4860 грама и 52 сантиметра. То ще носи името на българския цар Самуил. Майките и децата са добре.
Зареждане ...


19:33 / 21.01.2022
634






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.