На Бабинден в родилното отделение на столичната болница "Св. Анна“ проплакаха две момченца, съобщават от лечебното заведение.

Едното момченце е с перфектни мерки 3200 грама и 51 сантиметра, а другото е  4860 грама и 52 сантиметра. То ще носи името на българския цар Самуил. Майките и децата са добре.