Две верижни мелета блокираха трафика в София в час пик, става ясно от публикации във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
Първият инцидент е на бул. "Ботевградско шосе". По думите на очевидци в произшествието са участвали поне 4-5 коли. Към момента не се съобщава за пострадали. Най-вероятната причина за катастрофата е мократа пътна настилка и несъобразената скорост.
Зареждане ...


12:17 / 12.10.2021
663





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.