Две верижни мелета блокираха трафика в София в час пик, става ясно от публикации във Фейсбук групата "Катастрофи в София". 

Първият инцидент е на бул. "Ботевградско шосе". По думите на очевидци в произшествието са участвали поне 4-5 коли. Към момента не се съобщава за пострадали. Най-вероятната причина за катастрофата е мократа пътна настилка и несъобразената скорост.