Движението на метрото е възстановено, съобщиха от Столична община. Припомняме, че движението на влаковете бе временно спряно в участъка между станции "Лъвов мост" и станция "Княгиня Мария Луиза".
За придвижване на пътниците в същия участък са осигурени заместващи автобуси.
Причината бе пътник, който е слязъл на релсите в тунела на метростанция "Централна гара".
В 10:09 часа движението на метрото в участъка от станции "Лъвов мост" до "Княгиня Мария Луиза" е възстановено в нормалния си график.
Зареждане ...


10:26 / 15.02.2025
1219




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.