Десетки столичани посрещнаха Дядо Коледа в София, видя репортер на Sofia24.bg.
Немският коледен базар бе открит от оркестър и мажоретки.
Без маски, но със зелен сертификат, малки и големи се забавляват в Градската градина. Достъп до щандовете ще имат само хората със зелен сертификат.
За 11-та поредна година, посетителите ще могат да се насладят на немските коледни изкушения - греяно вино глювай, яйчен пунш, щолени и вурстчета.
Много коледни играчки и настроение за малчуганите в центъра на София, както и позитивни емоции за всички столичани и гости на града.
Зареждане ...


18:33 / 19.11.2021
612






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.