Джип "кацна" на мантинелата на надлеза от Бизнес парк към Гаритидж/Камбаните, преди новото кръгово в "Младост".
Снимките бяха публикувани във Фейсбук, а коментарите не закъсняха:
"Стара истина - колкото по-мощен е джипа, толкова по-голям трактор трябва да го измъква"
"И аз имам джип, но не знам как се получават тези каскади"
"Мантинелата е виновна"
"Кацнал върху една мантинела"
Зареждане ...


21:57 / 13.01.2022
482





Rmrmrm
на 14.01.2022 г.
След 10 дена това ще е поредния НОВ ВНОС, на 100000 км, каран от бабичка в далечна провинция, ходила само за хляб на 346 метра в двете посоки и 1 път на месец до дядо Йоцо да и види нали са и запушени тръбите...... ХАХАХА...... Отлична инвестиция само за 20 бона.... Качваш се и караш........ 100 км и влизаш в бокса.....
Сергей Пройчев
на 14.01.2022 г.
Къде е оная дебела леля да измери осветеността на знаците и дебелината на мантинелите и да каже-"пу лоша мантинела тя е виновна мръсницата."Кифлата дето си е писала с телефона изобщо не е виновна-къде са сложили тез тъпи мантинели.
Чичо Ичо
на 14.01.2022 г.
Само телефона е звъннал
Незнам
на 13.01.2022 г.
Сигурно навигаторът е казал: "Завии на тук....не не натук, не не на тук тук"...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.