"Започна изграждането на нов отливен канал по ул. "Павел Красов“ в "Младост“, съобщи заместник-кметът на Столичната община Ангел Джоргов.
Отливният канал по ул. "Павел Красов“ ще обслужва по-голямата част от кв. "Горубляне“ и е важен за отводняване на територията. Към момента строителните бригади изместват електроснабдителната мрежа и телекомуникационните кабели, които попадат в трасето на новата канализация, след което ще започне и работата по канала от екипите на "Софийска вода“.
Предвижда се подмяна на съществуващото улично осветление, което е амортизирано. Поради недостатъчна осветеност на кръстовището на ул. "Павел Красов“ и ул. "Самоковско шосе“ ще бъдат монтирани и два нови стълба за улично осветление", добави Ангел Джоргов.
Зареждане ...


11:33 / 29.11.2021
427




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.