Срещу западния вход, до загражденията на "Дивите свине и мечките", в столичния зоопарк са съборили будка и навсякъде е осеяно с изпочупени стъкла, сигнализират във Фейсбук будни граждани.

Отломките са по целия тротоар, има такива и по шосето.

Не е почистено. Необезопасената срутена будка е предпоставка за инциденти.