Срещу западния вход, до загражденията на "Дивите свине и мечките", в столичния зоопарк са съборили будка и навсякъде е осеяно с изпочупени стъкла, сигнализират във Фейсбук будни граждани.
Отломките са по целия тротоар, има такива и по шосето.
Не е почистено. Необезопасената срутена будка е предпоставка за инциденти.
Зареждане ...


11:28 / 22.11.2021
811




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.