Опериран е 21-годишният мъж, който беше намушкан от жена в София и беше приет във Военномедицинска академия. Това съобщиха от лечебното заведение за Sofia24.bg.
Пострадалият е настанен в реанимация, стабилизиран е, но е в тежко състояние.
Той беше намушкан в областта на далака и е с голяма кръвозагуба.
Припомняме, че жена намушка с нож няколко души на бул. "Витоша" в София, в района на Южния парк.
Зареждане ...


12:20 / 04.02.2025
1371




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.