Тежка строителна техника буквално заседна под моста за Летище София. Той свързва бyл. "Бpюĸceл" и yл. "Πpoдaн Tapaĸчиeв" и осигурява бъpзoтo пpeминaвaнe нa aвтoмoбилния тpaфиĸ oт и ĸъм Тepминaл 2 нa лeтищeто.
Трафикът обаче забуксува, след като половината платно беше заето от камион, натоварен с верижен кран.
А хората от автомобилите стоят и се чудят: "Тези ли "експерти" ни строят пътищата?!"
Явно шофьорът не си е преценил габаритите или просто не е погледнал знака. В този случай важи изразът: "Ни напред, ни назад".
Зареждане ...


11:11 / 22.12.2021
681






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.