Десетки доброволци се отзоваха на инициативата по почистване на парк Военна академия "Г.С.Раковски“. Днешната дата съвпада и с отбелязване на петата годишнина от откриването на монумента на Васил Левски, който се намира в самия парк.

Ръководството на Военна академия "Г. С. Раковски“ и граждани поднесоха цветя на паметника на Апостола , след което всички се включиха в работата по почистване и събиране на есенните листа. Мероприятието се проведе със съдействието на Столична община. Инспекторите бяха на място и оказваха организационна и логистична подкрепа.