Интересни кадри бяха споделени в социалната мрежа Фейсбук, направени по време на час пик в столицата, видя Sofia24.bg. Бяло комби прави трудна маневра в така или иначе - задръстения булевард, близо до НДК.
"5 минути слава за селския глиган ,който дори не знае къде е попаднал", коментира столичанин.
"Ей, това софиянци са големи овце (емотиконка). Само се бутат", пише авторът на кадрите.
Зареждане ...


14:12 / 28.10.2022
419





Анонимен
на 28.10.2022 г.
какви софиянци, какви пет лева
Стипца Стипцов
на 28.10.2022 г.
Ако трябва да се престрои от лента в лента и не е пуснат или е пропуснат от някого като от друг не.......? Тогава? Ще дам веднага пример с бул България и излизането от паркинга на ЛИДЛ.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.