Улица "Владичина ливада" в столичния квартал "Горубляне" прилича на кално езеро. От публикуваните снимки се вижда какво е нейното състояние и защо хората се възмущават.
Гражданите многократно са отправяли молби към хората от строежа, да почистват улицата от калта. Тя обаче все още е в безобразно състояние. На живеещите в квартала им е трудно дори да ходят по тази улица, а кал има дори по вратите и оградите. Улицата е измита само веднъж от началото на строежа. Камионите се мият на излизане от строежа, но и това не е достатъчно.
Жителите се заканват, че ако не се вземат мерки, следващата им жалба ще бъде изпратена до кмета на община Младост.
"Смятаме, че плащаме достатъчно данъци на общината, за да се почиства по-често улицата", пишат хората в helpbook.info.
Зареждане ...


11:10 / 21.12.2021
618




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.