Да пребъдат любовта, доброто и радостта в домовете ви. Това написа кметът на София Йорданка Фандъкова в страницата си в социалната мрежа Фейсбук по повод Рождество Христово.

Честито Рождество Христово! Да пребъдат любовта, доброто и радостта в домовете ви! Здраве и благоденствие за вас и любимите ви хора!, посочи Фандъкова.