Да пребъдат любовта, доброто и радостта в домовете ви. Това написа кметът на София Йорданка Фандъкова в страницата си в социалната мрежа Фейсбук по повод Рождество Христово.
Честито Рождество Христово! Да пребъдат любовта, доброто и радостта в домовете ви! Здраве и благоденствие за вас и любимите ви хора!, посочи Фандъкова.
Зареждане ...


15:58 / 25.12.2021
710




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.