"Огромна благодарност към лекарите в София, които всеки ден лекуват и спасяват човешки животи". Това написа кметът на София Йорданка Фандъкова в профила си в социалната мрежа "Фейсбук“ по повод празника на българските лекари, предаде репортер на Sofia24.bg.
"Честит празник на българските лекари! С огромна благодарност към лекарите в София, които всеки ден лекуват и спасяват човешки животи. Желая здраве на вас и семействата ви!“, посочи Фандъкова
"Честит рожден ден и на рождениците лекари днес - проф. д-р Никола Владов, началник на клиниката по чернодробно-панкреатична хирургия и трансплантология на ВМА и на главния здравен инспектор доц. д-р Ангел Кунчев! Здраве, сили и успехи!“, пише още тя.
Зареждане ...


14:34 / 19.10.2021
523




Анонимен
на 19.10.2021 г.
Фандък,ПСП заминавай за Банкя, да правиш свирки на вожда Винету! Впрочем, ти за друго и не ставаш!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.