Фирмена "коледна" украса за поредна година беше сложена на знакови места в София, видя Sofia24.bg.
За четвърта поредна година коледната украса на А1 в София "радва" софиянци и гости на столицата. Кубовете ядосаха софиянци, които изразиха недоволството си във Фейсбук.
Целият център е осеян с хаотични лампички, за сметка на това с огромното лого на фирмата, която най-вероятно ги е платила.
Зареждане ...


15:34 / 06.12.2021
847






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.