Фотоизложба "Виж София - заедно строим за хората“ ще бъде открита на пешеходния мост над булевард "България“ до НДК. Това е осмо издание на проекта, който показва знакови съоръжения от пътната, образователната и екологичната инфраструктура в столицата.

Експозицията включва 60 пана със снимки, като някои от тях са заснети въздушно с дрон. Сред тях са новите станции на третата линия на метрото, новоизграденият участък на Софийския околовръстен път, нови сгради на детски градини и училища, облагородени паркове и зони за отдих.

Изложбата е посветена на Деня на строителя, който ще отбележим на Димитровден, а до 31 октомври посетителите ще могат да видят как София се е променила, благодарение на различните строителни проекти.