Голяма кражба на пари и злато е извършена днес от апартамент в София. По информация на NOVA е открадната каса с над 15 000 лева и злато.
Жилището се намира на "Бистришко шосе". Собствениците не са били в него по време на обира, няма пострадали.
Предприети са издирвателни действия.
Зареждане ...


21:39 / 16.11.2022
503







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.