Голяма опашка се изви пред пункта за ваксинация на болница "Пирогов" в София. Част от чакащите споделят, че са решили да си поставят трета доза, защото се притесняват заради възрастта си.

Сред хората е имало и такива, които не искат да се ваксинират, а само придружават техни близки, съобщава БГНЕС.

По-рано днес бе съобщено, че до месец влиза ново лекарство срещу COVID-19.

Същевременно у нас бяха доставени тестове за малките ученици за още 2 седмици.