Гонка в центъра на София приключи с тежка катастрофа и трима пострадали. Ранените са настанени в болница. Инцидентът станал, след като непълнолетен водач на лек автомобил не спрял за полицейска проверка, а се е опитал да избяга. 

Инцидентът е станал около 16:30 часа днес. Водачът на лек автомобил не се е подчинил на полицейско разпореждане и при опит за бягство се е ударил в бус и джип на ул. "Опълченска“. 

По пътя си шофьорът е ударил последователно около 20 коли, съобщи Нова.

Водачът на лекия автомобил е задържан, след като се опитал да избяга от полицията. Движението по целия булевард беше блокирано, като в задръстването попаднаха и коли на градския транспорт.