Инспектори съставиха акт на лице, рзположило контейнер за строителни отпадъци на място за обществено ползване без разрешение, в случая на уличното платно в район "Изгрев".
От Столичния инспекторат съобщиха, че поставянето на такива контейнери изисква предварително одобрена схема за разполагане и разрешение издадено по съответния ред.
Всяко такова нарушение подлежи на санкция.
Зареждане ...


14:22 / 28.04.2025
1129





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.