Част от улица "Опълченска" в София изглежда ужасно. Столичанин публикува снимка, която показва състоянието на улицата на номер 15. 

"Опасна настилка, разхлабени дъски и голям риск от нараняване", пише гражданин във Фейсбук.

"И това е главна улица в столицата на държава от ЕС", добавя друг потребител на социалната мрежа.

"Точно там е входът на нострояща се сграда. В момента има изкопана дупка за основите на сградата", включва се друг господин.

"Голяма свинщина е този тротоар!", обобщава дама, живееща в София.