Гъст дим се издига над столичния кв. "Младост" 3, това съобщава редовен читател на "Фокус"

"Чуваха се сирени", добавя читателя. Гори вече от повече от 10 минути", добавя читателя. 

От МВР нямат информация за случващото се към момента.

Пожарът, които гори се намира към кв. "Горубляне" и вероятно става въпрос за горящи сухи треви и храсти, съобщават от центъра за приемане и обслужване на спешни повиквания.