Това не е елха във Венеция или Амстердам, а елхата за Коледа на столичния квартал "Младост".

Дъждът в София "донесе" на жителите на квартала...езеро. 

Коледната елха в момента е достъпна само с гумени ботуши или гондола. Когато водата замръзне, езерото ще се превърне в пързалка. 

"Вземете си гондола и направете едно плаване пред общината", пишат гражданите във Фейсбук.

Ето и още коментари от социалната мрежа:

"Навсякъде в Младост е така. Тази година нямаше есенно почистване на листата, запушиха се шахтите и това е резултатът."

"Да превърнем дефекта в ефект."

"Потоп!"

"Потресаващо е във всички части на "Младост". Цяло изпитание е да се разходиш, когато си и с бебешка количка."