Хванаха таксиметров шофьор с 3,49 промила алкохол в кръвта в София. Срещу него е внесен обвинителен акт.
На 27 септември около 17.15 ч., по ул. "Тодорени кукли“, полицейски служители спрели за проверка таксиметров автомобил.
Зад волана бил мъж, който миришел на алкохол. Направен му е тест за алкохол, като дрегерът е отчел 3,49 промила. Обвиняемият бил придружен до болница, но отказал да даде кръв за изследвания, съобщиха още от прокуратурата.
Зареждане ...


13:49 / 01.12.2021
342





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.