Неправилно паркирал автомобил в зелени площи, на пътното платно или тротоар, в паркове, градини и зелени площи. Тези неща можем да ги видим в София. Столичани публикуват постоянно снимки на нарушители в социалната мрежа.

Мъж показа интересни фотографии в групата "Майстори на паркирането в София" във Facebook, видя Sofia24.bg. На тях се вижда автомобил, който е паркиран пред врата на магазин.

"Когато правиш ремонт и вратата не ти е готова", написа мъжът, който публикува фотосите.

Коментарите под тях са повече от любопитни:

- Като ти кажат, че тук не е информация.

- Изобретателни са, ако са "затворили" входа на обекта, поради ремонт. Признавам ги!

- На 112 обадихте ли се? Или ей така си снимате за албума?

- Как пък всичко ви пречи?! Може да е спрял за малко.

- Върха на айсберга.

- Ако можеше да си я качи в коридора, щеше да го направи.

- Е, това според мен е някакъв майтап, за да го снимат и да събира лайкове ! Иначе не си го обяснявам.