Както ви информирахме по-рано, катастрофа между четири коли е станала на булевард "България" в София.

При инцидента е пострадало леко 3-годишно дете. То е настанено в "Пирогов", съобщиха от Спешна помощ. Сигналът за катастрофата е получен в 9:59 ч.

По първоначална информация две коли са чакали на светофар, когато джип с висока скорост се е врязал в последния автомобил. 

На място са изпратени екипи на Спешна помощ. Пътниците в останалите превозни средства са невредими. 

Задръстване се е образувало до бул. "Гоце Делчев".