Както ви информирахме по-рано, катастрофа между четири коли е станала на булевард "България" в София.
При инцидента е пострадало леко 3-годишно дете. То е настанено в "Пирогов", съобщиха от Спешна помощ. Сигналът за катастрофата е получен в 9:59 ч.
По първоначална информация две коли са чакали на светофар, когато джип с висока скорост се е врязал в последния автомобил.
На място са изпратени екипи на Спешна помощ. Пътниците в останалите превозни средства са невредими.
Задръстване се е образувало до бул. "Гоце Делчев".
Зареждане ...


11:25 / 19.12.2021
789





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.