За инцидент между тролей и лек автомобил на столичния бул. "Арсеналски“, съобщиха очевидци в социалната мрежа. Снимки бяха публикувани в групата "Катастрофи в София“ във Facebook, видя Sofia24.bg.
"Той няма право дори да навлиза по това обособено трасе, камо ли да паркира, камо ли половината на тротоара", написа мъж, в коментарите под публикацията.
"Какво пави там това BMW, като е забранено влизането. Заслужил си го е, след като не спазват законите!", добави друг гражданин.
"Като спират, където си искат, така ще е. Я, му напиши една глоба и ще се научат. Ама няма закони", каза друг шофьор.
Движението в участъка не е затруднено.
Зареждане ...


16:09 / 24.02.2025
1304





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.