Тежък инцидент с фатален край се е разиграл преди малко край София. Това стана ясно от кадри, разпространени във фейсбук групата "Катастрофи в София“. 

Снимките са публикувани от Любомир Стефанов, който съобщава, че фаталният сблъсък е станал при отбивката за село Пролеша край известен бар.

По първоначални данни при инцидента е загинал пешеходец.

Какво е правил на пътното платно блъснатият мъж и как точно се е стигнало до фаталния удар все още не е ясно.

Самоличността на починалия също се установява от полицаите, които са на мястото на катастрофата.

Униформените регулират трафика в района, където вече се е образувала колона от автомобили.

В групата "Катастрофи в София", дама с фамилия Балджиева коментира под снимките, че на този път няма никакъв контрол. Всички шофират като обезумели, като никой не спазва ограничението от 60 км. Няма пешеходна пътека, а има и автобусна спирка". 

Жената добавя: "Жалко за всички, но нещата няма да се променят докато не се спазват правилата."