За автомобил, който си е проправил път през бетонните ограждения на затворената отбивка на Околовръстното за "Бояна", съобщиха очевидци. Видео от мястото на инцидента беше публикувано в групата "Катастрофи в София" във Facebook.
Ето част от коментарите на гражданите под публикацията:
- Крайно време беше някой да пререже лентата на ремонтирания пътен възел, какво се мотат тези, та не го пускат!
- Той не е ремонтиран...
- Поредният доказал, че за тях няма закони и правила! -Класика!
- Черен лед, внимавайте!
Зареждане ...


09:44 / 28.02.2025
1197






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.