За автомобил, който си е проправил път през бетонните ограждения на затворената отбивка на Околовръстното за "Бояна", съобщиха очевидци. Видео от мястото на инцидента беше публикувано в групата "Катастрофи в София" във Facebook.

Ето част от коментарите на гражданите под публикацията:

- Крайно време беше някой да пререже лентата на ремонтирания пътен възел, какво се мотат тези, та не го пускат!

- Той не е ремонтиран...

- Поредният доказал, че за тях няма закони и правила! -Класика!

- Черен лед, внимавайте!