Трафикът в момента се характеризира с повишена интензивност и е разпределен по магистралите "Тракия“, "Хемус“ и "Струма“. Интензивността е най-висока по АМ "Тракия“. Това съобщи инсп. Велин Тодоров от "Пътна полиция“ във връзка с движението на моторни превозни средства заради края на трите почивни дни, предаде репорер на ФОКУС.
Припомняме, че е създадена е организация съвместно с Агенция "Пътна инфраструктура“ за ограничаване на движението на тежкотоварни автомобили в посока столицата по трите магистрали. Забраната е в сила от 12:00 часа до 20:00 часа днес.
Плашеща статистика
Инсп. Тодоров съобщи, че само за вчера са установени над 380 случая на водачи, употребили алкохол и наркотици.
Апелираме да шофирате внимателно!
Зареждане ...


15:42 / 25.05.2026
41



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.