Необикновена гледка, документирана със снимка, се е наблюдавала в столичния квартал жк. "Люлин". На хубавото време и слънчевите лъчи са се наслаждавали малко прасенце и гордият му собственик.
Свидетел на куриозната случка е направил снимки от разходката.
Няма как да не отбележим, че стопанинът има оригинален вкус и избор за домашен любимец.
"Това си е домашен любимец. Въпрос на вкус. Между другото е много симпатично", пише млада дама в коментар под публикацията във Facebook.
"Пак ли на разходка с булката", питат други закачливо в коментарите.
Зареждане ...


20:36 / 04.11.2022
582





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.