Подлезът на гара "Искър" е в много лошо състояние. Семейство от София публикува снимки, които показват проблемите.
Ето какво написаха те във Фейсбук:
"Здравейте! Искаме да информираме и подадем сигнал за един подлез в много лошо и опасно за хората състояние. Намира се на спирка "28-ми пощенски клон". Тук спират автобусите по линиите 10, 14, 88 и 604 и трамваите с номера 20 и 22. Висят лампи, кабели и нещо неприятно може да се случи, докато хората преминават през подлеза, за да отидат на работа във фирмите, които имат офиси наблизо. Надявам се район "Искър" поне да освети хубаво подлеза и да фиксира кабелите да не висят. А за по-основен ремонт ще бъдем изключително радостни."
Зареждане ...


09:31 / 13.01.2022
611




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.