От 4-то РПУ в София издирват собственик на портфейл с пари. Той е предаден на 12 декември в районното. Портфейлът е намерен същия ден на бул. "Витоша", съобщават от МВР.
До момента загубената вещ не е потърсена и се съхранява в полицията.
Собственикът може да я потърси и получи в Четвърто РУ (ул. "Крум Попов" № 57) след уточняване на допълни детайли - описание на портфейла, сума, купюри и други подробности.
Зареждане ...


12:40 / 14.12.2021
271





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.