След сигнал на 1 РУ-СДВР за наличие на животински отпадъци покрай железопътната линия в кв. "Христо Ботев“, инспекторите от столичния район "Слатина“ са реагирали веднага.
Установено е лицето, което е изхвърлило в чувал части от животински отпадъци и е съставен акт с предписание за предаване на екарисаж, съобщиха от Столичния инспекторат.
Също така са сигнализирани служителите на БАБХ, които ще извършат проверка в частния имот на лицето, от където са изхвърлени отпадъците.
Ще бъде извършена последваща проверка за изпълнение на предписанието.
Зареждане ...


17:14 / 11.03.2025
1185




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.