Пореден случай на изоставени домашни зайчета у нас. Цяло семейство домашни любимци е намерено изоставено в кашон до Софийския районен съд в София.
Четирите животинки са били измръзнали и са нямали шанс да оцелеят на улицата. Спасени са от организация, която се грижи за домашните зайчета без дом, съобщи БНТ.
Оказва се, че проблемът с изоставените зайци става все по-голям от началото на пандемията. От организацията, която се грижи за изоставените любимци, търсят нов дом за питомниците си.
Зареждане ...


10:18 / 13.10.2021
740







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.